Menu

Úradná tabuľa

Zmlúvy

Zverejnenie niektorých zmlúv, objednávok a faktúr na verejnom portáli "Register zmlúv objednávok a faktúr.
Zoznam zmlúv.

Faktúry, objednávky

Triedenie dokumentov

Verejné obstarávanie

Zoznam VO.

Úradné dokumenty

Zo života obce

Prajeme Vám príjemnú zábavu

Kedysi slávne kultúrne akcie sú už minulosťou. V minulom storočí nebolo televízie, nebolo sociálnej siete, ale ľudia boli oveľa bližšie k sebe. Chodili do spevokolu, do ochotnického divadla a si pripravili rôzne predstavenia, s ktorými potom chodili po dedinách a zabávali divákov. Diváci takisto sa tešili na predstavenie a do prasknutia zaplnili kultúrne domy.

Doba sa zmenila. Zábavu máme v televízií, na videoportáloch a zabávame sa na ľuďoch, ktoré sme nikdy nevideli a ani ich inde neuvidíme.

Aj my v dedine sa usilujeme o zabezpečenie kvalitného kultúrneho a športového vyžitia. Každý rok si snažíme usporiadať "Deň obce", súťaž vo "Varení guláša", pre deti súťaž v "Chytaní rýb" a výlety do neďalekých kúpalísk.

Športový život zatiaľ sa sústreďuje len na futbalové zápasy nášho družstva z dediny. Už tradične sa zúčastňujeme ale aj organizujeme futbalový turnaj pre družstvá zostavené z poslancov z okolitých dedín, z Ukrajiny a z Maďarska.

Pozrite si naše obrazové spravodaje z jednotlivých akcií. Možno Vás zaujmú tak, že sa stretneme pri najbližšej príležitosti.

Tešíme sa!

Velké Slemence - Nagyszelmenc